Órarend


Erő & harmónia Alakformáló & kondicionáló Magas intenzitású Táncos órák
Alsó terem Nyomtatás
Időpont Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
6:30 Hot Iron
Norbi
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
Hot Iron
Norbi
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
8:00 Reggeli Alakformáló
L. Zsófi
Reggeli Alakformáló
L. Zsófi
Ashtanga Jóga!
Babi
7:30!
Pump Iron
Gabi
8:30-tól! BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
9:00 Hatha Jóga
Móni
8:30!
Hatha Jóga
Móni
8:30!
RTM
Anett
CORE
Kangoo JUMPS
Angi
9:30!
10:00
16:00 Kezdő-haladó alakformáló
B. Gabi
Fit Ball
Lia
Kezdő-haladó alakformáló
B. Gabi
Fit Ball
Lia
Kezdő-haladó alakformáló
S.Zsófi
17:00 Alakformáló
Edit
BOX-CROSS
Andi
Alakformáló
Edit
Alakformáló
Edit
Alakformáló
S.Zsófi
Alakformáló óra 90 percben
Edit
17:30-tól!
18:00 Kangoo Dance/Power
Judit
Alakformáló
S.Zsófi
Kangoo Dance/Power
Judit
BOX-CROSS
István
Kangoo JUMPS
B.Gabi
19:00 Alakformáló
Gabi
Alakformáló
Zsani
Alakformáló
Gabi
Xco Training
István
Alakformáló
Zsani
Kangoo JUMPS
Gabi
20:00 BOX-CROSS
István
Kangoo JUMPS
Angi
BOX-CROSS
István
Kangoo JUMPS
Angi
Felső terem Nyomtatás
Időpont Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
06:30
07:30 G-Flex
Viki
8:00-KOR!!! BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
G-Flex
Viki
8:00-KOR!!! BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
G-Flex
Edit
Új Óra! 8:00! BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
08:30 Hatha Jóga
Móni
Hatha Jóga
Móni
Hatha Jóga
Móni
9:00 RTM
Anett
9:30! KEZDŐ! Hasizom regenerálás!
Alakformáló
Gabi
9:30!
15:30 Egészségtorna

15:00!
Egészségtorna

16:30 Hatha Jóga
Móni/Babi
Pump Iron
Gabi
ZUMBA
Viki
RTM
Anett
Elmarad! 01.18
Hatha Jóga
Babi
17:30 Hot Iron
Norbi
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
Ashtanga Jóga!
Babi
DeepWork
Andi
Yin-Yang Jóga
Móni
ÚJ IDŐPONT!
Hot Iron
Norbi
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
Hatha Jóga
Babi
18:30 G-Flex
Viki
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
INSANITY Edzés
Gabi
Hot Iron
Norbi
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
G-Flex
Edit
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES! ÚJ IDŐPONT!
DeepWork
Andi
Hot Iron
Norbi
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
19:30 BodyArt
Viki
Gerinctorna
Szilvi
BodyArt
Viki
Hot Iron
Norbi
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
INSANITY Edzés
B.Gabi
BOX-CROSS
Andi
Funkcionális terem Nyomtatás
Időpont Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
7:30 TRX TRÉNING
Attila
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
TRX Köredzés
Ildi
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES előző nap 21:00 óráig!
TRX TRÉNING
Norbi
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
TRX TRÉNING
Attila
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
TRX Köredzés
Ildi
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES előző nap 21:00 óráig!
8:30 RTM
Anett
9:30-tól
17:00 TRX TRÉNING

BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
TRX TRÉNING
Gabi
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
TRX TRÉNING
Gabi
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
TRX TRÉNING
Gabi
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
TRX TRÉNING
Gábor
17:30! BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
18:00 TRX Köredzés
Ildi
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES
TRX TRÉNING
Gabi
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
TRX TRÉNING
Gabi
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
TRX TRÉNING
Judit
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
TRX Köredzés
Ildi
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
TRX TRÉNING
Gábor
18:30 BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
19:00 TRX TRÉNING
Gábor
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
TRX TRÉNING
L.Judit
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
TRX TRÉNING
Gábor
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
TRX TRÉNING
Judit
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES! ÚJ OKTATÓ!
TRX TRÉNING
Gábor
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
20:00 TRX TRÉNING
Gábor
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
TRX TRÉNING
L.Judit
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
TRX TRÉNING
Gábor
ÚJ ÓRA! BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
TRX TRÉNING
Judit
BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!