TALÁLKOZZUNK   A FITNEXXBEN!

Mostantól védettségi igazolvány nélkül!

Heti órarend

FELSŐ TEREM

Óra
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
7:30
8:00
8:00 G-Flex Viki
8:00 G-Flex Viki
8:00 G-Flex Dorka
8:30
9:00
9:15 G-Flex Saci
15:00
15:30
15:30 Ball Training Max Lia
16:00
16:30
16:30 Ball Training Max Lia
16:30 Dinamikus Gerinctréning - Dynamic Spine Exercise Lia
09.09. ELMARAD! 16:30 Kanga Burn Anett
16:30 Insanity Dávid
17:00
17:30
17:30 Insanity Dávid
17:30 Hot Iron Norbi
17:30 Funkcionális Köredzés - Functional Circuit Training Máté
17:30 Power Fit Norbi
17:30 Hot Iron Norbi
18:00
18:30
18:30 bodyART Viki
18:30 Cross Training Saci
18:30 bodyART Viki
18:30 Cross Training Saci
18:30 Insanity Dávid
19:00
19:30
19:30 TRX Gábor
19:30 TRX Plusz - Péter
19:30 TRX Gábor
19:30 TRX Plusz - Péter
20:00

ALSÓ TEREM

Óra
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
7:30
8:00
8:00 Alakformáló - Bodyform Dorka
8:00 Alakformáló - Bodyform Anna
8:00 Alakformáló - Bodyform Dorka
8:00 Alakformáló - Bodyform Anna
8:00 Alakformáló - Bodyform Anna
8:30
9:00
9:15 Alakformáló - Bodyform KangaMom Anett
9:15 RTM Core Anett
9:15 PreKanga Anett
9:30
9:30 Alakformáló - Bodyform Edit
10:00
10:15 Kezdő - Beginner RTM Anett
10:15 Kangatraining Anett
10:15 KangaMom Anett
10:30
11:00
15:00
15:00 Alakformáló - Bodyform Anna
15:00 Alakformáló - Bodyform Anna
15:30
16:00
16:00 Alakformáló - Bodyform K. Judit
16:00 Alakformáló - Bodyform K. Judit
09.23-tól! 16:00 Dinamikus Gerinctréning - Dynamic Spine Exercise Lia
16:00 Alakformáló - Bodyform core Edit
16:30
17:00
17:00 Alakformáló - Bodyform Edit
17:00 Alakformáló - Bodyform/ no koreo Anna
17:00 Alakformáló - Bodyform Edit
17:00 Alakformáló - Bodyform Saci
17:00 Alakformáló - Bodyform/ no koreo Anna
17:30
18:00
18:00 Fit Jumps Szandra
18:00 Dinamikus - Dynamic Gymstick Edit
18:00 Fit Jumps Szandra
18:00 Insanity Dávid
18:00 Fit Jumps Anna
18:00 Alakformáló - Bodyform Kata
18:30
19:00
19:00 Alakformáló - Bodyform S. Zsófi
19:00 Alakformáló - Bodyform Kata
19:00 Alakformáló - Bodyform S. Zsófi
19:00 Alakformáló - Bodyform Edit
19:00 Alakformáló - Bodyform S. Zsófi
19:00 Fit Jumps Szandra/Anna
19:30
20:00
20:00 Gymstick S. Zsófi
20:00 Fit Jumps Kata
09.08. ELMARAD/CANCELED! 20:00 Gymstick S. Zsófi
20:00 Fit Jumps Kata
20:30

TRX TEREM

Óra
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
07:30
TRX Gábor
TRX Gábor
09:30
15:00
15:30
16:00
16:00 Funkcionális Köredzés - Functional Circuit Training Máté
16:30
16:30 TRX Kezdő/Újrakezdő - TRX Beginner/re-beginner Norbi
17:00
17:00 Funkcionális Köredzés - Functional Circuit Training Máté
17:00 Funkcionális Köredzés - Functional Circuit Training Máté
17:30
18:00
18:00 TRX Saci
18:00 TRX Saci
18:00 F. Köredzés Kezdő/Újrakezdő - F. Circuit Training Beginner/re-beginner Máté
18:30
18:30 TRX Kezdő/Újrakezdő - TRX Beginner/re-beginner Norbi
19:00
F. Köredzés Kezdő/Újrazezdő - F. Circuit Training Beginner/re-beginner Máté
19:30

UDVAR

Óra
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30